Luki Team Siedlce

Łukasz Witczuk

O klubie

LUKI TEAM SIEDLCE

Kto inny mógłby lepiej opisać Klub i jego początki, jak nie sam założyciel…

Klub nieformalnie powstał w 2014 r., a w 2015 r. został zarejestrowany w Urzędzie Miasta jako LUKI TEAM SIEDLCE. Pod nazwą tą startowali nie tylko zawodnicy z Siedlec, ale także wszyscy, którzy chcieli podążać drogą Nordic Walking, którą wyznaczył założyciel i trener, Łukasz Witczuk. Idea łączenia ludzi z całej Polski do jednego Kluby była bardzo trafiona. Członkowie klubu LUKI TEAM SIEDLCE stoją za pomysłem stworzenia Kadry, która teraz zrzesza kilkadziesiąt osób z wielu regionów, dziesiątki indywidualności społecznych, od studenta do emeryta, od biznesmena do „gangstera”?

Indywidualności sportowe i społeczne, to u nas norma. Standard i rutyna przypisane do ogółu w naszym klubie są nie do przyjęcia. Nazwalibyśmy nasz klub „bandą indywidualistów”, ale etycznie byłoby to nie do przyjęcia?. Połączyć ze sobą w jedną, spójną całość takie osobowości, jak Renata i Mirosław Jachimowicz, Artur Wołoszka, Krzysztof Marczak, Tomasz Wojtowicz i moją niepokorną osobę, graniczy z cudem, jednak w naszym Klubie cuda załatwiamy od ręki. Jesteśmy w tym specjalistami.

Celem naszego klubu jest zarażanie pasją do Nordic Walking, dzielenie się pozytywną energią, powiększanie Klub do maksimum, nieomalże do przysłowiowego „pękania w szwach”. My jednak nie pękniemy, bowiem dbamy o dobrą formę i figurę w Klubie Zdrowego Stylu Życia, który prowadzą nasze instruktorki i pasjonatki Nordic Walking, Monika Drabek i Aleksandra Witczuk. Lubimy i zdobywamy medale i jesteśmy w tym nienasyceni - Puchar Europy to dla nas za mało, marzymy, aby podbić świat.

Podoba Ci się nasza idea?

Chcesz rozwijać swoją pasję do Nordic Walking?

Bądźmy w kontakcie!

Łukasz Witczuk

Obserwuj nas na Facebook

Luki Team Siedlce jest liderem

Nordic Walking Poland Group
© Copyright 2018 Luki Team Siedlce.

Search